MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrin 13789059
nr 1378 9059
Skrin
på benställning, Ek. Längd: 51, djup: 32 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:28:41
11/2 20:28:39
150 kr
12/2 14:56:08